Karolajna
56 postów
Kobieta
Giżycko
Napisano: 2015-10-30 11:48
Zbliża się sezon zimowy, a więc i łyżwy. Jeździcie? Ja uwielbiam te rodzaj aktywności, chadzam zimą przynajmniej raz w tygodniu - a ile kalorii można spalić! :-)
Marcin
22 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-30 19:05
Ile kalorii spala godzina jezdzenia na lyzwach?:) No przewaznie nie ma lodowisk w miastach, wiec ciezko o taka forme aktywnego wypoczynku. Kiedys strazacy zima u nas polewali takie boisko woda i sie jezdzilo, ale juz tak nie robia:/
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-02-05 15:33
mamy sezon zimowy, więc i łyżwy, ale w mojej miejscowości nie ma lodowiska, dlatego byłem tylko kilka razy w mieście na lodowisku :) tak to fajnie, ale za dużo ludzi i strasznie tłoczno na tym lodowisku ;) nie wiem ile kalorii można spalić, trzeba by jaką aplikację włączyć, ale fajna zabawa ;)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2020-06-08 20:12
łyżwy, hmmm rozmarzyłam się. łyżwy to moje dzieciństwo, ale teraz coraz trudniej o wolny czas na łyżwy, a dodatkowo zimy nas nie raczą właściwymi temperaturami :( ja swoje dziecięce łyżwy zamieniłam na profesjonalne rolki ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację