martagrzechuwarta
37 postów
Kobieta
Elbląg
Napisano: 2015-10-26 18:59
Niektórzy twierdzą, iż nie da się schudnąć bez ćwiczeń - jednak nie do końca jest to prawda.
Oczywiście dzięki ćwiczeniom tempo odchudzania jest szybsze, a ciało utrzymujemy w dobrej kondycji.
Ale wiele przypadków pokazuje, iż da się to zrobić.

Jak schudnąć bez ćwiczeń? Przede wszystkim musimy zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę. Warto od naszej dobowej optymalnej ilości spożywanych kalorii odjąć 500 - wówczas znajdziemy się na ujemnym bilansie kalorycznym,  a więc nasza waga będzie spadać. Pilnujmy też tego, aby ostatnio posiłek jeść na 3-4 godziny przed snem. Picie dużej ilości wody oczywiście także pomoże. Do tego (to chyba jasne) wyeliminowanie słodyczy, fast foodów i przetworzonej mocno żywności.
Tym, którzy nie lubią ćwiczyć, poleca się spacery jako formę ruchu.
czarodziejka28
31 postów
Kobieta
Garwolin
Napisano: 2015-11-29 19:11
Ja jednak jestem za tym,żeby dołączyć choć trochę ćwiczeń - po to, żeby nie być potem skinny fat i mieć fajne,jędrne i zdrowo wyglądające ciało.
wiktorek33
11 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-04-03 14:34
jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby dało się schudnąć bez ćwiczeń ;) ale co zaszkodzi spróbować? no nie?
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-09-11 14:53
Może i schudniesz bez ćwiczeń, ale jak ciało będzie potem wyglądać po utracie kilogramów? Szczególnie kiedy musimy pozbyć się więcej niż 10 kg...
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2019-06-04 17:12
bez ćwiczeń nie schudniesz, nie ma mowy :P, nawet spacer jest traktowany jako forma ćwiczeń i spala się określoną ilość kalorii w czasie i tempie spaceru:)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację