Lidia
18 postów
Kobieta
Jawor
Napisano: 2015-10-08 12:15
witajcie dziewczyny!
Mam taki problem... Kilka razy rozjaśniałam włosy i niestety zrobiło się "siano"... Nie dośc, że są suche to jeszcze sa strasznie matowe.... Wygląda to strasznie, dosłownie jak strach na wróble ;/  Polećcie jakąs odżywkę albo coś, plissss
beznicku
24 postów
Kobieta
Szczecin
Napisano: 2015-10-08 17:12
Hmm....pójdź może do profesjonalnego sklepu fryzjerskiego - ja w takich właśnie się zaopatruję. Zapłacisz więcej niż w drogerii, ale jakość o niebo lepsza! A panie na pewno Ci tam coś ciekawego doradzą ;-)
kinia
17 postów
Kobieta
Konin
Napisano: 2015-10-16 08:56
@beznicku a ile średnio taka odżywka w sklepie fryzjerskim kosztuje? Możesz coś polecic?
Sporty
23 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-24 18:23
Dobrym sposobem na poprawę kondycji włosów jest spożywanie siemienia lnianego. Powoduje ono, że włosy szybciej rosną a także nawilża włosy przez co sa bardziej lśniące, miękkie i jedwabiste w dotyku. Można także oprócz picia siemienia zrobić z niego maseczkę na włosy. Działa cudownie :) 
Lidia
18 postów
Kobieta
Jawor
Napisano: 2015-10-24 20:29
Hmm moze plukanka z wody z octem z dodatkiem cytryny, maseczka z jajka, albo mycie wlosow z dodatkiem...piwa?:>

Aktywna22
25 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-28 20:46
Ja mogę polecić maseczke z miodu - rozrabiasz miód z ciepłą wodą i nakładasz na włosy.  Spłukać po 20 minutach. JA stosuję raz w tygodniu i mam piękne włosy. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację